Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Poznaj tajniki filmowania

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza osoby powyżej 16. roku życia na warsztaty filmowe. Spotkanie organizacyjne z prowadzącymi zajęcia ‒ Borysem Bernackim i Michałem Rybakiem ‒ odbędzie się 28 września (poniedziałek) o godz. 18 w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Wstęp wolny.

Borys Bernacki

Twórca wideo, reżyser teledysków, operator i montażysta, od sześciu lat tworzący materiały wideo do Internetu, teledyski, reklamy. W MCK poprowadzi warsztaty z tworzenia nowoczesnych form wideo, zdradzi sekrety filmowania oraz jak nakręcić profesjonalny teledysk.

Michał Rybak

Wszechstronny, podróżujący po świecie filmowiec z wieloletnim doświadczeniem. Szczególnie pasjonuje się tworzeniem filmów o uczuciach. Uważa, że świat filmu nie zna granic i zamierza udowodnić to każdemu, kto zechce uczestniczyć w jego warsztatach. Ponadto wyjaśni jak zostać kreatywnym filmowcem, czyli m.in., jak przygotować się do nagrania filmu, jak go zmontować i jak pracować z klientem. Zapraszamy.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij