Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Poetyckie spotkanie „Pod jemiołą”

Miejskie Centrum Kultury wraz z poetkami i poetami z Klubu Literatów Estawela zaprasza w nostalgiczną podróż przez przestrzeń i czas. Wiersze, które będzie można tego dnia usłyszeć, przeniosą publiczność w świat dziecięcych wspomnień związanych z nadchodzącymi świętami, zimą czy rodzinnymi relacjami. Spotkanie odbędzie się 12 grudnia w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Początek o godz. 18.

Wieczór poetycko-muzyczny zatytułowany jest „Pod jemiołą”. Recytację wierszy urozmaicą występy solistów grupy Wokalni z Miejskiego Centrum Kultury, przygotowanych przez Beatę Niedzielską, a także pokaz najmłodszych uczestników zajęć tanecznych, którzy na co dzień ćwiczą w MCK pod kierunkiem Klaudii Zielińskiej oraz Norberta Głogosza, instruktorów ze Studia Tańca Cantinero. Będą też występy grupy kabaretowej, która działa w MCK pod kierunkiem Katarzyny Wojtaszczyk.

Bezpłatne wejściówki na wydarzenie można odbierać w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 oraz w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50 w godzinach 8.30-15.30.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij