Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Podsumowanie projektu „goLEM 2021”

Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Mazowieckim podsumuje realizację projektu „goLEM 2021”, który otrzymał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

26 listopada (piątek) o godz. 16.00 w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Prez. Ignacego Mościckiego 6 nastąpi wręczenie nagród laureatom: Quizu „Sepulkiada”, Konkursu Literackiego „Namaluj słowem Niezwyciężony – krążownik klasy międzygwiezdnej”, Konkursu Plastycznego „Jam jest robot hartowany”. Uroczystości towarzyszyć będą: wystawa robotów stworzonych podczas warsztatów dla dzieci „Zbuduj robota”, wystawa prac plastycznych uczestników Konkursu „Jam jest robot hartowany” oraz projekcja filmu dokumentalnego Borysa Lankosza „Autor Solaris” (2015).

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij