Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-02-23

Pierwszy tydzień ferii za nami!

Warsztaty, zajęcia artystyczne, edukacyjne, sportowe i rekreacyjne, zabawy integracyjne, quizy i konkursy, seanse kinowe oraz atrakcyjne wycieczki składają się na ofertę Miejskiego Centrum Kultury, obowiązującą podczas tegorocznych ferii zimowych zorganizowanych w ramach działalności instytucjonalnej placówek kultury. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z wydarzeń feryjnych z ostatniego tygodnia.Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij