Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

„Piękna Nasza Polska Cała” w przedszkolu nr 10

Przedszkole nr 10 w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 8 przystąpiło w tym roku szkolnym do międzynarodowego projektu edukacyjnego „Piękna Nasza Polska Cała”. Głównym celem projektu jest kształtowanie postaw patriotycznych u najmłodszych, uwrażliwienie ich na piękno, folklor i tradycje Polski. Działania projektowe mają za zadanie pobudzić wśród najmłodszych i ich rodzin poczucie tożsamości narodowej i regionalnej, dumy z bycia Polakiem.

Przypadające 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości stało się okazją do szeregu działań, które miały swój finał w poniedziałek 9 listopada br. Dzieci wraz z wychowawczyniami wykonały gazetki, plakat okolicznościowy, chorągiewki oraz przygotowały krótką inscenizację. Odbył się również konkurs recytatorski oraz było wspólne śpiewanie hymnu Polski. Dzięki kreatywności rodziców udało się zorganizować pokaz mody patriotycznej. Wszystkie dzieci miały na sobie piękne biało-czerwone kotyliony. Dzięki pracy wychowawców dla przedszkolaków to był bardzo radosny, odświętny dzień.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij