Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Otwarcie letnich ślizgawkek w Arenie Lodowej

11 lipca o godzinie 18 w Arenie Lodowej odbędzie się wielkie otwarcie letniej ślizgawki w hawajskim stylu.

W programie imprezy organizatorzy zaplanowali dużo ciekawych atrakcji, konkursów oraz przygotowali wiele ciekawych nagród. Imprezę poprowadzi niezawodne FBI Federalne Biuro Imprez, uczestnicy ślizgawki odtańczą hawajski taniec z Arenowym Pingwinem (obowiązują stroje w stylu tropikalnym), zrobią pamiątkowe zdjęcia z imprezy w fotolustrze, a wszystko to na torze długim. Nie zabraknie konkursów na najlepszy strój w klimacie hawajskim i na najlepszy hawajski taniec na lodzie.

Dla spragnionych jazdy na łyżwach chcących przetestować lód przed wielkim otwarciem, specjalna ślizgawka testowa już 10 lipca o godzinie 18.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij