Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Ostatni trening Karoliny Bosiek przed wyjazdem na olimpiadę

Karolina Bosiek wywalczyła kwalifikację na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczangu. We wtorek (30 stycznia) tomaszowianka będzie po raz ostatni trenowała w Arenie Lodowej przed wyjazdem do Korei Południowej.

FOTO

Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczangu odbędą się od 9 do 25 lutego 2018 roku. Tomaszowska panczenistka wystąpi 10 lutego na dystansie 3 000 m (początek o godz. 12). Jest również rezerwową w wyścigu drużynowym.

Urodzona w 2000 roku zawodniczka trenuje na co dzień pod okiem Wiesława Kmiecika w Klubie Sportowym Pilica Tomaszów Mazowiecki.

We wtorek (30 stycznia) około godz. 10 Karolina Bosiek będzie po raz ostatni trenować w Arenie Lodowej przed wyjazdem do Korei Południowej. Po zajęciach spotka się z tomaszowianami.

Po 16 latach Tomaszów Mazowiecki znów będzie miał swojego reprezentanta na zimowej olimpiadzie. Wcześniej nasze miasto reprezentowali: Stanisława Pietruszczak-Wąchała (1976), Jan Józwik (1980), Jaromir Radke (1992, 1994) i Paweł Abratkiewicz (1992, 1998, 2002).

 

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij