Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-01-07

Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami Tomaszowa

Setki tomaszowian wzięły udział w Orszaku Trzech Króli, który po raz czwarty przeszedł ulicami miasta. Trzy korowody wyruszyły po godz. 14 z trzech kościołów: św. Rodziny, św. Jadwigi oraz NMP Królowej Polski. Spotkały się na terenie kościoła pw. Najświętszego Serca Jezusowego przy ul. Spalskiej.

Następnie odbyło się rozstrzygnięcie miejskiego konkursu szopek i gwiazd oraz koncert kolęd w wykonaniu ludowego zespołu Ustronie ze Skierniewic.

Uroczystości zakończyła Msza Święta o Objawieniu Pańskim.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij