• Data opublikowania: 2022-02-24

Olimpijskie Iskry w Arenie

Na zakończenie ferii czeka nas weekend pełen emocji. Już 27 lutego (niedziela) o godzinie 16 w Arenie Lodowej odbędą się Olimpijskie Iskry czyli tomaszowskie zawody międzyszkolne!

Olimpiada sportowa dla uczniów tomaszowskich szkół z pewnością dostarczy nam wielu wrażeń. Na zawodników czeka wiele ciekawych konkursów sportowych, sprawnościowych, quizy i krzyżówki. Uczniowie będą mogli zdobyć olimpijskie laury dla swojej szkoły!

Zobaczymy około siedemdziesięciu zawodników ze szkół podstawowych, którzy w sportowej rywalizacji będą walczyć o pierwsze miejsca.

Około godziny 18 odbędzie się uroczyste podsumowanie Konkursu „Olimpijskie Iskry w Arenie”, połączone z zaproszeniem do udziału w Balu Gałganiarzy.

Zachęcamy do wspólnego kibicowania, zabawy i trzymania kciuków za młodych sportowców. Zapraszamy do Areny Lodowej!