Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego w mini piłkę nożną

12 i 13 maja na boisku Szkoły Podstawowej nr 12 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego w mini piłkę nożną dziewcząt i chłopców.

Mistrzostwa Powiatu Tomaszowskiego w minipiłkę nożną

Do rozgrywek w kategorii dziewcząt przystąpiły Szkoły Podstawowe nr 1 i 14 z Tomaszowa Maz. oraz szkoła z Będkowa i Budziszewic. Po rozegraniu spotkań Mistrzem Powiatu została SP1 z Tomaszowa Mazowieckiego, drugie miejsce wywalczyła SP Będków, trzecie SP Budziszewice i czwarte SP14 Tomaszów Mazowieckiego.

Drugiego dnia do rywalizacji przystąpili chłopcy ze SP 10 i SP12 z Tomaszowa Maz. oraz SP z Niewiadowa, i Budziszewic. Mistrzem Powiatu Tomaszowskiego w minipiłkę nożną chłopców została Szkoła Podstawowa z Niewiadowa, po wygraniu wszystkich swoich spotkań. Drugie miejsce przypadło gospodarzom z SP12. Miejsce na podium wywalczyła również SP 10 z Tomaszowa Maz. Czwarte miejsce przypadło SP w Budziszewicach.

Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy i Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim.