Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-12-09

Mikołajowy poranek z MCK-iem

W mikołajkowy poranek w Ośrodku Kultury „TKACZ” - filii Miejskiego Centrum Kultury - czekał na najmłodszych szereg atrakcji. Teatr „Trzcina” zabrał wszystkich przybyłych w świat baśni spektaklem pt. „Kopciuszek” w reżyserii Kariny Góry.

mck

Gra aktorów, muzyka, charakteryzacja wzbudziła zachwyt, zarówno przedszkolaków, jak i uczniów szkół podstawowych. Pełną magii i radości atmosferę stworzyły gry i zabawy integracyjne wzbogacone obecnością mikołaja, w którego postać wcielił się Wiesław Benderz. Zagadki, rymowanki, quizy bawiły, ucząc. Uczestnicy mikołajek przy Niebrowskiej sami stworzyli swoje unikalne prezenty pod okiem pracowników MCK-u.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij