Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Ludzie z pasją w MCK-u

W ramach cyklu „Ludzie z pasją” zapraszamy w dniu 22 kwietnia 2016 roku o godz. 18.00 na kolejne spotkanie do Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim – filia DOK, ul. Gminna 37/39, które tym razem wypełni wernisaż wystawy fotograficznej „Momentum” autorstwa Moniki Saktury i Jerzego Ratajskiego. Spotkanie uatrakcyjni recital Macieja Smołucha – gitara flamenco. Zapraszamy! Wstęp wolny!

Plakat wernisażuTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij