• Data opublikowania: 2017-04-30

Lechia wygrywa z Legią II

Zwycięstwem 3:0 zakończyło się wyjazdowe spotkanie piłkarzy Lechii Tomaszów Mazowiecki z Legią II Warszawa. To dziesiąta wygrana tomaszowian w obecnym sezonie.

FOTO

Podopieczni trenera Bogdana Jóźwiaka już od pierwszych minut pokazali gospodarzom, że przyjechali do Ząbek – gdzie rozgrywają swoje mecze rezerwy Legii – po komplet punktów. Pierwszego gola w tym spotkaniu zdobył w 37. minucie Adam Gołuński. Zawodnik pojawił się na placu gry dwie minuty wcześniej, po tym jak zmienił kontuzjowanego Krystiana Kolasę. Kolejne bramki tomaszowianie dołożyli w drugiej części meczu. Najpierw wynik podwyższył w 85. minucie Kamil Szymczak, a pięć minut później trzeciego gola zdobył Wiktor Żytek.

Lechia Tomaszów Mazowiecki zajmuje 7. miejsce w tabeli III ligi. Tomaszowianie mają na koncie 39 punktów. 3 maja o godz. 16 zmierzą się przy świetle własnej publiczności z drużyną ŁKS 1926 Łomża.

Legia II Warszawa – Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:0 (1:0)
Bramki: Adam Gołuński 37, Kamil Szymczak 85, Wiktor Żytek 90
Skład Lechii: Grejber – Król, Magdoń, Cyran, Widejko – Bocian, Żytek, Szymczak (87' Marcin Gawron), Kolasa (35’ Adam Gołuński), Mirecki – Rozwandowicz (30' Jardel).