Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2021-08-20

Lady Pank na XIV Pikniku LOKALNI NIEBANALNI

Zapraszamy na kolejną imprezę w Tomaszowie Mazowieckim. 28 sierpnia (sobota) na tomaszowskich błoniach odbędzie się XIV Piknik Organizacji Pozarządowych "Lokalni Niebanalni" pod hasłem „ Jak za dawnych lat” . W tym roku bawić się będziemy razem z  grupą PRO DEMO, WOKALNI MCK oraz zespołem JAN SEBASTIAN GACH. Gwiazdą Pikniku będzie zespół Lady Pank. W czasie imprezy przeprowadzona zostanie zbiórka publiczna na terapię genową dla Zosi Bigos chorej na SMA 1.

Prezydent Miasta, Miejska Rada Działalności Pożytku Publicznego i organizacje pozarządowe zapraszają na XIV Piknik Organizacji Pozarządowych „Lokalni Niebanalni” pod hasłem „Jak za dawnych lat”., który odbędzie się na tomaszowskich błoniach przy ul. Strzeleckiej, 28 sierpnia 2021 r. od godziny 17.00.


Podczas Pikniku zaprezentowane zostaną stoiska organizacji pozarządowych i grup nieformalnych działających na terenie miasta, punkt promocji szczepień oraz punkt spisu powszechnego.

Nagrodzeni zostaną również laureaci konkursu Kreatywności Społecznej oraz konkursu
na najciekawszy strój z czasów PRL. Odbędzie się także konkurs wiedzy o czasach PRL.
Dla dzieci zapewniona będzie strefa „Zabawy jak dawniej”.

W związku z epidemią koronawirusa i obowiązującymi przepisami sanitarnymi wymuszają
na organizatorach nadzwyczajne środki ostrożności. W związku z tym przed wejściem
na strefę koncertową każdy uczestnik zostanie poproszony o okazanie do wglądu organizatorowi unijnego certyfikatu potwierdzającego zaszczepienie się przeciwko COVID-19. Okazanie powyższego certyfikatu jest dobrowolne, jednak nieokazanie go spowoduje brak możliwości uczestniczenia w koncercie.

Podczas Pikniku zostaną zamknięte drogi w Tomaszowie Mazowieckim: ul. Strzelecka
na odcinku od skrzyżowania z drogą wewnętrzną – ul. Bociania do skrzyżowania z ul. PCK. Nie będą również przejezdne drogi jednokierunkowe: ul. Wodna i ul. Ks. Piotra Ściegiennego.

Na terenie imprezy będzie funkcjonowało Mobilne Miejsce Spisowe do spisywania w ramach Narodowego Spisu Powszechnego 2021. Osoby zainteresowane dokonaniem spisu mogą zgłaszać się do rachmistrzów obecnych na miejscu.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij