Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


KREATURA czyli kreatywna kultura

Warsztaty pod powyższym hasłem poprowadziła 18. marca w Miejskim Ośrodku Kultury – filii Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim z uczestnikami zajęć teatralnych (grupa młodsza) Olga Zwardoń - animatorka kulturalna, trenerka.

 Zdjecie dzieci w trakcie zajęć

Zajęcia pobudzające kreatywne myślenie i twórczą postawę wzbudziły entuzjazm i zaangażowanie grupy oraz pozwoliły obudzić w uczestnikach „twórczego potwora”.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij