Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Koncert dla Zosi w Państwowej Szkole Muzycznej

Państwowa Szkoła Muzyczna w Tomaszowie Mazowieckim 25 września (sobota) o godzinie 11 zaprasza na Koncert Charytatywny dla Zosi Bigos, który odbędzie się w MCK TKACZ, ul. Niebrowska 50.

W programie występy uczniów, absolwentów, nauczycieli, w tym również Ivo i Macieja Wójcikowskiego – uczestników programu The Voice of Poland. Podczas koncertu będą zbierane fundusze na leczenie małej Zosi, chorej na SMA.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij