Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


„Koncepcja sieci komunikacji rowerowej w regionie” – spotkanie konsultacyjne

Spotkanie dotyczące „Koncepcji sieci komunikacyjnej w regionie” odbędzie się 5 października o godzinie 16 w sali obrad Urzędu Miasta. Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu, które będzie miało formę zogniskowanego wywiadu grupowego (FGI).

Badanie ma na celu uzyskanie Państwa opinii na temat barier oraz uwarunkowań sprzyjających rozwojowi polityki rowerowej w Tomaszowie Mazowieckim. Spotkanie przybierze formę dyskusji prowadzonej przez moderatora. Moderator nie będzie w stanie zanotować wszystkich Państwa opinii i wypowiedzi. Spotkanie będzie rejestrowane za pomocą sprzętu audio-wideo. Nagrany materiał posłuży wypracowaniu najbardziej adekwatnych rozwiązań dotyczących sieci komunikacji rowerowej w naszym mieście (nie zostanie wykorzystany do innych celów ani nie będzie publikowany i rozpowszechniany).

Szczegółowych informacji na temat spotkania udziela Marta Wawrzyńczyk - Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta, tel: 603 500 610.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij