Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Kolejny etap "Grand Prix DOK"

Dzielnicowy Ośrodek Kultury filia MCK w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza miłośników tenisa stołowego do udziału w kolejnym etapie turnieju o "Grand Prix DOK", który rozegrany zostanie 20.11.2016 r. w sali ośrodka (dzielnica Białobrzegi ul. Gminna 37/39).

godz. 9.00 grupa A (mistrzowska)

godz. 11.00 grupa B

Zgłoszenia tel. 44 723 15 15 lub osobiście w dniu zawodów.

W załączeniu regulamin turnieju oraz afisz a także tabela z wynikami po pierwszym turnieju.

 Plakat z informacjami o zawodachp

Pliki do pobraniaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij