Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Klub Sportowy Amber na podium w IV Cross Maratonie na Pilicy "Wielka Siła"

Drużyna Klubu Sportowego Amber zajęła I miejsce w klasyfikacji drużynowej w IV Cross Maratonie na Pilicy "Wielka Siła".  W maratonie, który odbywał się 1 kwietnia na 115 kilometrowej trasie Przedbórz - Sulejów - Tomaszów – Domaniewice uczestniczyło 102 zawodników z całej Polski.

Zdjęcie z zawodów

Skład zwycięskiej drużyny: Wioletta Bielas, Iza Penczek, Tadeusz Rek, Piotr Kaczmarek, Sebastian Nagórka, Mirosław Kowalski, Sławomir Daras, Zbigniew Sroka, Darek Matysiak, Mariusz Porczyk, Maciej Drożdżowski, Przemek Batóg, Katarzyna Karczemska, Piotr Pawelec, Michał Rosiak, Adam Wieczorek, Andrzej Ambroziak.

Najlepszy czas z KS Amber miał Tadeusz Rek (10:22) i Piotr Kaczmarek (10:23). Świetnie spisały się w dwójce siostry Wioletta Bielas i Iza Penczek, które sklasyfikowane zostały w kategorii MIXT (nie było osad do kategorii kobiet) na drugim miejscu.

W tym roku mimo niskiego stanu wody na Zalewie Sulejowskim padł rekord trasy z wynikiem osady 2- osobowej 9:07:39.

W kajaku 1-osobowym również ustanowiony został rekord trasy z czasem 9:58:49.

Partnerem strategicznym imprezy było Ośrodek Przystań Amber Tomaszów Mazowiecki, który kolejny raz gościł zawodników, sponsorów i sędziów.

Organizatorzy dziękują wszystkim serdecznie za wspaniałą atmosferę i rywalizację godną mistrzostw świata!

Źródło: KS Amber