Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Instruktorzy MCK z audycją muzyczną w tomaszowskim żłobku

Instruktorzy Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim z audycją „Czym jest muzyka?” odwiedzili dzieci z Samorządowego Żłobka nr 1. Kamil Wrona, Katarzyna Wojtaszczyk oraz gościnnie Paulina Woźniak, uczennica PSM II st. w Skierniewicach, zaprezentowali instrumenty dęte blaszane i umożliwili maluchom praktyczne zapoznanie się z instrumentami poprzez zabawę.

MCK

Więcej informacji na temat możliwości zaprezentowania audycji dla grup zorganizowanych można uzyskać pod numerem tel. 44 724 51 92 lub bezpośrednio w sekretariacie Ośrodka Kultury TKACZ, ul. Niebrowska 50.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij