Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2017-01-03

„Historie dalekie i bliskie” z DOK-iem

Dzielnicowy Ośrodek Kultury - filia MCK - oraz Archiwum Państwowe w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają na spotkanie „Trudny rok 1945 - między okupacją, a niewolą” oraz prezentację filmu pt. „Bo ta, co nie zginęła... 1945 r.”, które odbędą się 16 stycznia o godz. 17.00 (sala DOK ul. Gminna 37/39). Wstęp wolny. Będzie to inauguracja cyklu „Historie dalekie i bliskie”, w ramach którego prezentowane będą tematy, zdarzenia, osoby dotyczące zarówno historii lokalnej jak i związanej z naszym regionem i krajem, tej odległej jak i współczesnej.

DOK


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij