Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Halloweenowa ślizgawka w Arenie Lodowej

Arena Lodowa zaprasza na podwójną „Straszną ślizgawkę”, która odbędzie się 31 października br. W programie m.in. konkurs na najlepsze halloweenowe przebranie, pokazy łyżwiarstwa figurowego, fotolustro oraz niespodzianka od kina Helios.

ślizgawka halloweenowa
Impreza potrwa od godz. 18 do 20.30.
  


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij