Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-03-16

Godzina dla Ziemi WWF

Jak co roku Urząd Miasta w Tomaszowie włącza się w akcję WWF „Godzina dla Ziemi”. 19 marca o 20.30 na godzinę zgasną światła podświetlające Urząd Miasta, muzeum oraz ośrodki kultury. Zachęcamy wszystkich mieszkańców do włączenia się w akcję.

 Zdjęcie wilków ilustrujące akcję/ www.godzinadlaziemi.pl

W tym roku, poza symbolicznym gaszeniem światła w trosce o naszą Planetę, Godzina dla Ziemi WWF, będzie poświęcona niezwykłemu gatunkowi jakim jest wilk.

Wilki są niezwykle potrzebne dla sprawnego funkcjonowania naszej przyrody. Niestety panuje na ich temat wiele stereotypów, które nie pozwalają im spokojnie żyć. W Polsce żyje ich obecnie około 1000. Wbrew powszechnej opinii nie są zagrożeniem dla człowieka.

Godzina dla Ziemi WWF to wyjątkowa akcja społeczna, która co roku jednoczy miliony ludzi w ponad 170 krajach. W ubiegłym roku w Polsce w akcji wzięło udział blisko 70 miast, w tym Tomaszów.

Hasło tegorocznej akcji brzmi „Godzina dla wilka. Bądź głosem tych, którzy go nie mają”.

Więcej informacji na stornie http://www.godzinadlaziemi.pl/


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij