Festyn w Ludwikowie

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 (SP 7) wraz z Gronem Pedagogicznym i Radą Rodziców zaprasza  3 czerwca, o godz. 16.00, na festyn z okazji Dnia Rodziny.

Jak co roku impreza ta będzie obfitowała w wiele atrakcji.

Oprócz programu artystycznego w wykonaniu uczniów szkoły i przedszkola, uczestników festynu z pewnością zainteresują: kiermasz taniej książki, wesołe zawody sportowe przygotowane przez młodzież z klasy pożarniczej, przejażdżki konne, jazda samochodami terenowymi, zabawa w malowanie twarzy. Będzie również możliwość zjedzenia smacznego poczęstunku: kiełbasek z grilla, ciast domowego wypieku, świeżych soków.

Na zakończenie festynu od godz. 19.00 odbędzie się zabawa taneczna, którą poprowadzi zespół „Pomarańcza Band”

GORĄCO ZAPRASZAMY!