Dzień otwarty w „Jedynce”

1 marca w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się po raz kolejny Dzień Otwarty. Przygotowane atrakcje zaprezentowano w godzinach popołudniowych, między 15.00 a 17:30.

FOTO

W ramach Dnia Otwartego zaplanowano liczne atrakcje: m.in. malowanie twarzy, własnoręcznie wykonywanie słodkich ciasteczek, zabawy na „Magicznym dywanie”, zajęcia muzyczne oraz spotkanie z bajkowymi postaciami czy „Kino malucha”. Przyszli uczniowie mogli nauczyć się korzystania z tablicy multimedialnej, ćwiczyć z ozobotami, a także odkryć tajniki zajęć świetlicowych. Przedszkolaki oraz ich rodzice mogli zajrzeć do niemal każdego zakamarka  „Jedynki”. Zobaczyli nowocześnie wyposażone sale lekcyjne, ciekawe dekoracje i pomoce dydaktyczne. Rodzice rozmawiali z nauczycielami, logopedą i wychowawcami klas. Na koniec na każdego przyszłego ucznia czekały małe upominki.
Dyrekcja szkoły dziękuje dzieciom i rodzicom za  przybycie oraz spędzenie popołudnia w murach „Jedynki”.