Dzień Bezpłatnych Diagnoz Logopedycznych

Rodziców, którzy mają wątpliwości  dotyczące rozwoju mowy dziecka zapraszamy na Dzień Bezpłatnych Diagnoz Logopedycznych, który odbędzie się w dniu 26 stycznia 2019r. (sobota) w godzinach 10.00-12.30 w Szkole Podstawowej nr 12 przy ul. Wiejskiej 29/31.

badania logopedyczne

W tym dniu będzie można uzyskać informację o stanie rozwoju mowy dziecka, rodzaju zaburzenia mowy, otrzymać wskazówki do ćwiczeń.

Spotkanie przeznaczone jest dla  dzieci  z miasta i okolic  wraz z ich rodzicami.

Z diagnozy logopedycznej  można skorzystać po wcześniejszych zapisach. Do dnia
24 stycznia 2019 r. zapisy przyjmują:

Szkoła Podstawowa nr 12                    (44) 723 95 86
Szkoła Podstawowa nr 13                    (44) 724 20 61
Szkoła Podstawowa nr 8                     (44) 724 30 08

Ważne! Podczas zapisów prosimy o podanie telefonu kontaktowego rodzica lub opiekuna prawnego dziecka celem ustalenia godziny spotkania. Liczba miejsc ograniczona.

Diagnozy logopedyczne prowadzone będą w ramach innowacji pedagogicznej „Tomaszowskich szkół gadanie” realizowanej prze Szkoły  Podstawowe nr: 12, 13 i 8.