Dzieci spotkały się ze sportowcami

Lekkoatleci spotkali się z maluchami z Przedszkola nr 3 w Tomaszowie Mazowieckim. Placówkę odwiedzili: Paweł Fajdek – złoty medalista mistrzostw świata, Arkadiusz Rogowski – brązowy medalista mistrzostw Polski seniorów, Marcel Lomnicky /Słowacja/ – piąty zawodnik igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku, Jolanta Kumor – trenerka, oraz Radosław Hojszyk – fizjoterapeuta.

Na zdjęciu dzieci ze sportowcami

Przedszkolaki przygotowały krótki program artystyczny związany z naszym krajem i sportem. Dzieci zaprezentowały się w strojach biało-czerwonych. Nie zabrakło także atrakcji przygotowanych przez sportowców, którzy opisali swoje sportowe zmagania i drogę do sukcesu. Na zakończenie spotkania w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, zaproszeni goście przeczytali bajkę A. Żaka pt. „Olimpiada zwierząt”.