Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-02-03

Dowiedz się jak wnioskować o termomodernizacje budynków w ramach RPO

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Dokumentacja konkursowa i zasady przygotowania wniosku o dofinansowanie dla Poddziałania IV.2.2 Termomodernizacja budynków w ramach RPO WŁ 2014-2020”, które odbędzie się 8.02.2016 r.

 Logo Funduszy Europejskich

W załączeniu formularz zgłoszeniowy oraz program spotkania.

 

Informacja o spotkaniu dostępna jest również na stronie Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020:

http://www.rpo.lodzkie.pl/wiad/679-zapraszamy-na-spotkanie-informacyjne-pn-dokumentacja-konkursowa-i-zasady-przygotowania-wniosku-o-dofinansowanie-dla-poddzialania-iv-2-2-termomodernizacja-budynkow-w-ramach-rpo-wl-2014-2020-w-belchatowie

oraz

http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/szkolenia/dokumentacja-konkursowa-i-zasady-przygotowania-wniosku-o-dofinansowanie-dla-poddzialania-iv22-termomodernizacja-budynkow-w-ramach-rpo-wl-2014-2020-w-belchatowie/

Pliki do pobraniaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij