Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-01-11

Dofinansowania dla przedsiębiorców. Spotkania informacyjne

Trwają dwa konkursy w związku z realizacją Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. W Łodzi odbędą się spotkania konsultacyjne.  

 
Zdjęcie ilustrujące artykuł

Inwestycje przedsiębiorstw w badania i innowacje


Nabór wniosków o dofinansowanie rozpoczyna się 15 lutego 2016 r. a kończy 25 lutego 2016 r. Wnioski o dofinansowanie należy składać osobiście w dni robocze w godzinach pracy Centrum Obsługi Przedsiębiorcy lub przesłać na adres instytucji. Konkurs skierowany jest do przedsiębiorców i konsorcjów przemysłowych. Obejmuje przeprowadzenie badań przemysłowych oraz eksperymentalnych prac rozwojowych (do etapu pierwszej produkcji) służących opracowaniu nowego lub znacząco udoskonalonego produktu (wyrobu lub usługi) lub procesu.

 

Więcej szczegółów TUTAJ. Program spotkania, formularz zgłoszeniowy.

 


Zwiększenie konkurencyjności MŚP


Nabór wniosków o dofinansowanie rozpoczyna się 22 lutego 2016 r. a kończy 3 marca 2016 r. Wnioski o dofinansowanie należy składać osobiście w dni robocze w godzinach pracy Centrum Obsługi Przedsiębiorcy lub przesłać na adres instytucji.

 

Konkurs skierowany jest do mikro, małych, średnich przedsiębiorstw. Obejmuje wdrożenie lub zakup i wdrożenie wyników prac B+R; wdrożenie innowacyjnych produktów, procesów wytwarzania produktów lub świadczenia usług, w tym ekoinnowacje.

 

Więcej szczegółów TUTAJ. Program spotkania, formularz zgłoszeniowy.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij