Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-01-13

"Cień Boga" – zapraszamy na świąteczny koncert w O.K. „TKACZ”

Ośrodek Kultury "TKACZ" zaprasza na koncert świąteczny wokalno - taneczny pt. "Cień Boga". Gościnnie wystąpią tancerki zespołu "Ale o co chodzi?" i kółka teatralno-taneczne z Ujazdu w układzie choreograficznym pt. "Dotyk Anioła".

 Zdjęcie O.K. Tkacz

Koncert odbędzie się we wtorek, 19 stycznia, o godz. 18 w O.K. „TKACZ”. Kolędy, pastorałki, piosenki świąteczne zaśpiewają wokaliści z tomaszowskiej placówki.

 

Zespół "Ale o co chodzi?" działa przy Zespole Szkół w Ujeździe. Został założony w 2010 roku. Opiekunem zespołu jest Sylwia Tomczyk. Drugi zespół to dziewczynki z kółka teatralno-tanecznego ze Szkoły Podstawowej w Ujeździe. Opiekunami są Sylwia Kot i Beata Rutkowska-Cala.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij