Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Audioprzewodniiki po Tomaszowie

Fundacja Pasaże Pamięci serdecznie zaprasza na spacer po międzywojennym Tomaszowie Mazowieckim, w którym można spotkać jego dawnych mieszkańców. Tomaszowska dorożka poprowadzi nas zarówno ku miejscom artystycznym, jak i fabrycznym współtworzącym dawny charakter miasta. Na nasze spacerowniki składają się zarówno literacko-muzyczne nagrania, jak i zdjęcia oraz mapki. Spacerowniki można znaleźć na stronie: http://pasazepamieci.pl/pl/palimpsesty/

Fundacja Pasaże Pamięci serdecznie zaprasza na spacer po międzywojennym Tomaszowie Mazowieckim, w którym można spotkać jego dawnych mieszkańców. Tomaszowska dorożka poprowadzi nas zarówno ku miejscom artystycznym, jak i fabrycznym współtworzącym dawny charakter miasta.    Na nasze spacerowniki składają się zarówno literacko-muzyczne nagrania, jak i zdjęcia oraz mapki.  Spacerowniki można znaleźć na stronie: http://pasazepamieci.pl/pl/palimpsesty/  Spacerowniki po Tomaszowie Mazowieckim powstały w ramach projektu Palimpsesty. Był to cykl działań warsztatowych służących upowszechnianiu wiedzy o bogatej i wielokulturowej tradycji Tomaszowa. Podczas wspólnych spotkań zostały przygotowane dwa spacerowniki – palimpsest fabryczny oraz palimpsest artystyczny. Projekt pt. Palimpsesty został zrealizowany dzięki nagrodzie przyznanej przez Muzeum Sztuki w Łodzi w ramach konkursu „Koalicje Kultury”. Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Bardzo Młoda Kultura. Fundacja nawiązała koalicję kultury z Gimnazjum nr 6 im. ks. Jana Twardowskiego w Tomaszowie Mazowieckim.

Spacerowniki po Tomaszowie Mazowieckim powstały w ramach projektu Palimpsesty. Był to cykl działań warsztatowych służących upowszechnianiu wiedzy o bogatej i wielokulturowej tradycji Tomaszowa. Podczas wspólnych spotkań zostały przygotowane dwa spacerowniki – palimpsest fabryczny oraz palimpsest artystyczny. Projekt pt. Palimpsesty został zrealizowany dzięki nagrodzie przyznanej przez Muzeum Sztuki w Łodzi w ramach konkursu „Koalicje Kultury”. Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Bardzo Młoda Kultura. Fundacja nawiązała koalicję kultury z Gimnazjum nr 6 im. ks. Jana Twardowskiego w Tomaszowie Mazowieckim.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij