Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Arena Lodowa w dniu Narodowego Święta Niepodległości

Tomaszowska Arena Lodowa zaprasza do wspólnych obchodów Narodowego Święta Niepodległości…na lodzie! 11 listopada zostaną zorganizowane niepodległościowe 4 ślizgawki, w tym jedna wyjątkowa z symbolicznym przejazdem na dystansie 102 metrów (z okazji 102 rocznicy odzyskania niepodległości).

W trakcie ślizgawek. w godzinach 12.00, 13.30, 18.00 i 19.30 odbędą się mini zawody dla aktywnych „ślizgawkowiczów”. Nagrody otrzymają wszyscy, którzy się przebiorą w barwy biało-czerwone i zechcą wziąć udział w symbolicznym przejeździe na czas. Osoby z najlepszymi wynikami zdobędą atrakcyjne upominki i gadżety.

Symboliczne przejazdy przewidziane są na godz. 18.00, jednak organizatorzy zachęcają do przebierania się i wesołego świętowania również na pozostałych ślizgawkach. Tego dnia każda osoba, która kupi bilet na ślizgawkę o 18.00 otrzyma słodki upominek. O tej godzinie będzie możliwość zrobienia sobie zdjęcia z naszym Pingwinkiem w fotolustrze. Na tej i na pozostałych ślizgawkach słodkie, i nie tylko, upominki zaplanowane są dla wszystkich, którzy poprzez ubiór lub rekwizyty oddadzą klimat Święta Niepodległości. Atrakcyjne nagrody-niespodzianki czekają ponadto na przebranych, który zechcą wziąć udział w symbolicznym przejeździe na czas na ślizgawce o godz. 18.00.

Z tej okazji Arena Lodowa przygotowała konkurs facebookowy. Wystarczy podczas jednej ze ślizgawek 11 listopada zrobić sobie zdjęcie, a następnie wrzucić je pod konkursowy post na profilu Facebook Areny Lodowej. Na 3 pierwsze osoby z najwyższą liczbą pozytywnych reakcji również będą czekały atrakcyjne upominki.

Pamiętajmy o zachowaniu dystansu i zasad bezpieczeństwa sanitarnego obowiązującego na Arenie!


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij