Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Akcja wakacyjna w DOK-u

Od 16 do 26 sierpnia w Dzielnicowym Ośrodku Kultury - filii MCK - odbędzie się akcja wakacyjna dla dzieci pod hasłem „W świecie baśni, bajki i iluzji”. Liczba miejsc jest ograniczona.

DOK, plakat

W programie m.in. warsztaty artystyczne w placówce; taneczne, plastyczne, teatralne, muzyczne; zajęcia rekreacji ruchowej, zajęcia na kręgielni; zajęcia poprowadzone przez Monikę Szulczyk, animatorkę z Piwnicy Kreatywności; projekcje bajek i spektakli dla dzieci w tym teatru telewizji "Niezwykłe przygody Pana Kleksa",
- warsztaty  w ramach projektu ekologiczno - artystycznego ŁDK "Kolorowa Lokomotywa" - sztuka ludowa i rękodzieło z wykorzystaniem naturalnych materiałów; wyjazd na wycieczkę w ramach projektu ekologiczno - artystycznego ŁDK "Kolorowa Lokomotywa" - Centrum Edukacji Przyrodniczo - Leśnej w Rogowie, zajęcia w Muzeum Lasu i Drewna w Rogowie.Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij