• Data opublikowania: 2015-11-16

Akcja: e-motywacja - spotkanie z Ewą Nowicką-Rusek

Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza na kolejne spotkanie w ramach projektu Akcja: e-motywacja. Gościem specjalnym będzie prof. dr hab. Ewa Nowica-Rusek - kobieta, dla której utrata wzroku nie stała się przeszkodą, do tego, aby żyć pełnią.

W 2007 roku została laureatką nagrody "Człowiek bez barier" przyznawanej w konkursie magazynu "Integracja".

Również tym razem psycholog Tomasz Kozłowski oraz gość specjalny zaproszony do studia będą zachęcać (szczególnie osoby w wieku dojrzałym) do podejmowania aktywności i motywować do przeżywania każdego dnia z uśmiechem, radością i zaangażowaniem.

Spotykanie odbędzie się już 19 listopada w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży MBP przy Pl. Kościuszki 18 o godzinie 11. Wstęp wolny po wcześniejszym zgłoszeniu.

Zapisy przyjmuje Monika Koselak - nr telefonu 44 724-67-39.