Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


1,5 mln zł dofinansowania na budowę kolejnego żłobka

Miasto znalazło się na liście inwestycji z dofinansowaniem z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Mamy otrzymać 1.500.000,00 zł na budowę̨ kolejnego żłobka w Tomaszowie Mazowieckim, tym razem na osiedlu „Niebrów”.

Całkowita wartość́ projektu to 8.080.000,00 zł. W ramach inwestycji planuje się budowę żłobka publicznego. Obiekt będzie przystosowany do sprawowania opieki nad 90 dziećmi. Będzie to parterowy budynek, niepodpiwniczony z ekologicznym źródłem energii tj. instalacją fotowoltaiczną. Wykonane zostanie także zagospodarowanie terenu, czyli plac zabaw dostosowany do potrzeb dzieci do lat 3, parking dla samochodów oraz ogrodzenie obiektu.

Obecnie trwają̨ prace projektowe. Wybór wykonawcy inwestycji zaplanowany jest na grudzień 2021 roku, a samo zakończenie realizacji inwestycji na grudzień 2022 roku.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij