Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-12-14

Tanecznie i mikołajkowo w ZS nr 4

Już po raz 15 w ZS nr 4 odbył się Mikołajkowy Turniej Układów Tanecznych. W konkursie udział wzięli uczniowie ze szkoły podstawowej i gimnazjum.

Przedstawione w tym roku układy w większości były mini przedstawieniami, posiadały precyzyjnie przemyślaną fabułę oraz idealnie dobrany podkład muzyczny. Młodzi artyści w swoje występy włożyli dużo serca.

W szkole podstawowej I miejsce wśród klas czwartych przypadło klasie IVc, wśród klas piątych- klasie Va, a w klasach szóstych klasie VIc. W gimnazjum natomiast zwycięską grupą taneczną okazała się klasa 3a, wprowadzając nas w świat Harry'ego Potter'a. II miejsce przypadło dziewczętom z klasy 2a, a III grupie z klasy 2c.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij