Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Mikołajkowy Dzień Otwarty w Schronisku

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Otwórz serce dla bezdomnych zwierząt”, choinkowe zabawy integracyjne, spacery z psami, zdjęcia z Mikołajem  ‒ to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na uczestników Mikołajkowego Dnia Otwartego w Schronisku organizowanego 7 grudnia przez Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt. Początek imprezy o godz. 10.

dzień otwarty w schronisku

 

 

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij