„JOKERY Glinka Academy 2019” w Tomaszowie Mazowieckim z udziałem Małgorzaty Glinki

XIV  Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki dla dzieci „JOKERY Glinka Academy 2019” został rozegrany  w Tomaszowie Mazowieckim  i Ujeździe 23-24 marca br.

glinka academy

Organizatorem imprezy jest Uczniowski Klub Sportowy „13Joker”. Partnerem strategicznym od 2 lat Fundacja Małgorzaty Glinki oraz Gmina Miasto Tomaszów Mazowiecki.

Impreza zgromadziła na parkiecie  215  zawodników z 24 klubów reprezentujących województwa: warmińsko-mazurskie, lubuskie, śląskie,  mazowieckie i łódzkie. Turniej rozegrano w halach sportowych Tomaszowa Mazowieckiego i Ujazdu. Gościem specjalnym turnieju była najsłynniejsza polska siatkarka – Małgorzata Glinka.

Źródło: UKS 13 Joker